Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáre a odkazy

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: kabelka

(Gábina, 16. 4. 2015 8:45)

Dobrý den,
děkuji za ochotu, již jsem provedla objednávku! Děkuji a těším se!!!!

Re: Re: Re: Re: Re: kabelka

(Dušana, 16. 4. 2015 8:58)

Rado sa stalo. Majte pekný deň. Ďakujeme.

kabelka, peněženka a batůžek

(Lenka, 27. 3. 2015 13:56)

Moc děkuji za krásné věci, jsem s nimi velice spokojená a doufám, že kabelka s peněženkou udělají radost i parádu mojí sestře, která miluje Paříž. Batůžek s beruškama jsem nechala udělat pro svou tříletou dcerku a všude se s ním pyšní a nosí ho i doma. :) Opravdu velice doporučuji. ;-)

Re: kabelka, peněženka a batůžek

(Desana, 27. 3. 2015 19:11)

Ďakujem pekne za milé slová.

Bodkované žebradlo

(Milena, 12. 3. 2015 19:52)

Dnes som dostala moju vytúženú kabelku,po ktorej som veľmi dlho túžila,prišla mi vďaka pani Desane,ktorá mi ju ušila,je fantastická,podľa mojich predstáv,dokonale vypracovaná,proste náherná.Ešte raz ďakujem a želám veľa úspechov do budúcnosti.

velký dík a doporučení PENĚŽENKA

(Marta, 11. 3. 2015 20:53)

Můj přítel je mistr v nejrůznějším trhání, škubání, nedopínání, rozdírání a celkové likvidaci peněženek. Obvykle za rok padly dva kousky od kožených přes sportovní po orientální. Taky má velké nároky na úložný prostor na všechny kartičky (a běda, mohou-li vypadnout), drobáky i papírovky a všechny paragony, ústřižky, útržky. Což mimo jiné vede k neschopnosti peněženku zcela zavřít a dopnout. Hlavní důvod, proč jsem se obrátila na paní, jíž patří tento e-shop, byl, že se mi líbila organizace vystavených peněženek a hlavně jsem díky celkové ruční výrobě mohla poprosit o dva druky, aby ji můj milý opravdu dopínal i při maximální natřískanosti. Paní mi vyšla vstříc, našla počítačový motiv pro mého ajťáka a k zapínání druk přidala. Peněženka je pevná, lehká, s velkým množstvím úložného prostoru sestavného tak, že nic nevypadává, nic se neodchlipuje, nerozpadá se a je originál :) Za zmínku stojí i to, že jsem o ni poprosila v největším frmolu před Vánoci, platila předem převodem na účet a peněženka dorazila v pořádku během několika dnů. Za mě velikánská spokojenost, děkuju!

Kabelka-taška Tajomná žena

(Alena, 27. 1. 2015 14:33)

... objednaná zásilka došla, jdu poděkovat tvůrci, veliká radost a obrovské překvapení, jak vypracovaný tento kousek je, spokojenost s jednáním a celkovým průběhem obchodu, včetně rychlého dodání, hotový kousek se neliší od nabídnutého zboží na fotografii, taška je nádherný kus a děkuji také, navíc- za velmi milý dárek, který překvapil a moc potěšil, je krásný .)

pozvánka

(Zdenka, 6. 1. 2015 19:35)

Dobrý den,
líbí se nám Vaše výrobky, přidejte se k nám, otevřete si u nás obchod. Prodejní portál
www.simira.cz

kabelka a peňaženka Paríž a peňaženka sovička

(mária, 24. 10. 2014 9:44)

Pani Dušanku, som spoznala len cez internet. Napriek tomu, že sa osobne nepoznáme si myslím, že vyrába svoje výrobky s láskou a radosťou a prostredníctvom svojich výrobkov, ktoré majú dušu rozdáva ľuďom radosť. Ďakujem

peňaženka Paríž

(Zuzana, 1. 10. 2014 22:37)

..nie často mením veci ktoré mám rada.. ale robím to vždy,keď niekoho spoznám. Niekoho noveho.. Desanku som spoznala osobne,a a očarila ma svojou láskou k práci ktoru robí . Vždy keď teraz vezmem do ruky túto p:-)
eňaženku, predstavím si šikovné ruky ktoré ju z láskou ušili . ..Výnimočné veci ktoré,výnimočných ľudí, pre výnimočné okamihy

Kabelka a peněžěnka Paříž

(Iva, 26. 9. 2014 11:10)

Maximální spokojenost!!! Krásné a poctivě vypracovaná jak kabelka,tak peněženka,taky domluva a rychlost dodání super.Jsem moc spokojená a doporučuji!!!

peňaženka Zlatý jesenný dážď

(Janka Bányi, 19. 9. 2014 7:33)

Je úplne nádherná! Maximálna spokojnosť. Už sa teším na ďalšie výrobky, ktoré si môžem zakúpiť :-) všetkým odporúčam :-)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4